Teleskopický posed 2,6 m. HTS-06x7

Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Narva
ZDARMAZDARMA
444 3 teleskopicky posed 2 6 m hts 06x7
6 949 Kč 5 742,98 Kč bez DPH
Skladem

Přenosný teleskopický posed s plastovou sedačkou. Zatížení 150 kg, výška sedačky 2,6 m. hmotnost 15,6 kg,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Aluminiová konstrukce. Posed je opatřen teleskopickým žebříkem, jehož vysunutí probíhá lehce a rychle. Součástí posedu je anatomická plastová sedačka. Posed se používá s oporou (strom), ke které se připoutá řemenem. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá.

Z vlastní zkušenosti : Vysunutí teleskopického žebříku zvládne každý. Každý stupeň je samostatně mechanicky zajištěn. Při vysunutí celé délky je žebřík dostatečně stabilní a nekroutí se. Sedačka je anatomicky tvarovaná a pohodlná. Sestavení posedu trvá pár minut a jeho hmotnost 16 kg není velká. Přesto není vhodný pro přepravu na zádech na dlouhé vzdálenosti. Posed je určen pro opření o strom, nebo podobnou oporu. Pro zajištění stability je součástí dodávky stahovací popruh. Opora pro pušku je sklopná a je zajištěna postranními segmenty. Opora je dostatečně tuhá a nejsou problémy, že by například klesala při dlouhodobém zatížení. Opora je opatřena gumou, takže manipulace se zbraní je velmi tichá. Složení posedu probíhá obdobně rychle jako postavení. 

Přenosné posedy mají nespornou výhodu. Tou je skutečnost, že si můžete zřídit vnadiště i v místech, kde není pevné myslivecké zařízení (stálý posed nebo kazatelna), tedy i v místech, kde se zvěř nejčastěji vyskytuje, kde pravidelně přetahuje, nebo prostě tam, kde si myslíte, že by bylo vhodné takové zařízení mít. V případě potřeby je vždy možné operativně posed postavit jinde.

Kategorie: Přenosné posedy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16 kg
Výška: 2,60 m
Hmotnost: 15,6 kg
Zatížení: 150 kg
Materiál: Aluminium
Rozměry složeného posedu: 102 x 44 x 15 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Lovecké přenosné posedy
Záruka: 2 roky