Samostatně stojící posed HTS-08x4

Neohodnoceno
Značka: Narva
ZDARMAZDARMA
510 samostatne stojici posed hts 08x4 myslivcum poskytujeme slevy
5 099 Kč 4 214,05 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele, u Vás do týdne

Stabilní kovový posed se samonosnou konstrukcí a plastovou sedačkou. Zatížení do 150 kg, výška sedačky 1,5 m, hmotnost10,7 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Posed je určen pro použití bez opory, tedy jako samostatně stojící.  Posed je stabilní s možností zatížení až do 150 kg. Montáž je rychlá a trvá asi 5 minut K montáži není potřeba žádné nářadí.

Z vlastní zkušenosti : Posed je vyroben z ocelového plechu, který je opatřen zeleno-šedým nátěrem a v přírodě nepůsobí rušivě. Žebřík posedu je smontován z 1 dílu, což zajišťuje větší stabilitu a pevnost, Sedačka je plastová a je na konstrukci připevněná nacvaknutím. Šířka sedačky je dostatečná, takže vyhovuje i osobám se širším pozadím. Celá montáž je velmi jednoduchá a posed působí profesionálním dojmem. Řemeslné zpracování je nad očekávání dobré a dobře se s posedem manipuluje. Výška sedačky je 1,5m nad zemí. Podpěra na pušku je zajištěna dvěma posuvnými postranními segmenty se šrouby, které lze utáhnout rukou. Po utažení segmentů podpěra dobře drží a nejsou žádné problémy, že by například podpěra postupně pod zatížením klesala. Podpěra je dostatečně tuhá a pevná, a je opatřena gumou, takže manipulace s puškou je tichá. Celkově se může říct, že je tento typ posedu stabilní a pokud je postaven alespoň na trochu pevném terénu, není třeba se obávat na posed usednout. Celkový dojem z jeho používání je dobrý, a myslím, že posed splnil všechny mé očekávání, proto jej mohu doporučit.

Přenosné posedy mají nespornou výhodu. Tou je skutečnost, že si můžete zřídit vnadiště i v místech, kde není pevné myslivecké zařízení (stálý posed nebo kazatelna), tedy i v místech, kde se zvěř nejčastěji vyskytuje, kde pravidelně přetahuje, nebo prostě tam, kde si myslíte, že by bylo vhodné takové zařízení mít. V případě potřeby je vždy možné operativně posed postavit jinde.

Kategorie: Přenosné posedy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10.7 kg
Výška sedáku: 1,5 m
Maximální zatížení: 150 kg
Materiál: Aluminiový plech
Počet příček žebříku: 3
Rozměry ve složeném stavu: 2260x600x160mm
Hmotnost : 10,7 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Lovecké přenosné posedy
Záruka: 2 roky