Přepravní lodna na zvěř 99x56x26cm GAME SLED

Neohodnoceno
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Skladem

Odolná přepravní lodna konstruována pro převoz ulovené zvěře. Vejde se do kufru každého osobního auta. Už nikdy nemusíte čistit zaschlou barvu z čalounění!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Vana na přepravu ulovené zvěře, nebo krmení po honitbě. Ideální šípovitý tvar pro snadné tažení zatížené lodny. Zesílené hrany s robustně tvarovanými profily, po kterých je lodna tažena jsou zárukou dlouhé životnosti.

 

Odolnost materiálu je testována do -30° C bez známek poškození. Součástí jsou úchyty s gumovým držadlem na přední a zadní straně (viz titulní fotka produktu). Spolu se stabilní konstrukcí a nízkým těžištěm vany zaručuje snadnou manipulaci i po příkrých svazích.

 

Vana na přepravu zvěře byla konstruována na základě požadavků z drsných Skandinávských zemí kde je nutné po ulovení zvěř dopravit po hornatém, kamenitém terénu i několik km k nejbližší cestě.

 

Akční cena, za kterou je nyní možné lodnu zakoupit odpovídá 2 plastovým vakům na zvěř, které se životností, použitím ani praktičností nepřibližují k tomuto výrobku.

 

Ideální pro lov v lese i na polích. Ulovenou zvěř můžete ihned vyrušit a táhnout tak nižší hmotnost. Vždy máte jistotu, že se do vyrušené zvěře již nedostanou při přepravě nečistoty jako listí, bahno, větvičky ...

 

Při lovu v lesním porostu je přepravní lodna vhodná, aby se špárky nezachytávaly za spadané větve a stromy. Tutu lodnu oceníte, jak při lovu v zimě, tak především v letních obdobích kdy zabráníte znečištění zvěřiny.

 

Velice příjemné je také nakládání do auta, už vždy budete mít jistotu "čisté práce", kdy se nemusíte bát, že se při manipulaci znovu zašpiníte. Známe to asi všichni, když se v letních měsících dostane do kufru auta barva a po několika dnech je již auto silně cítit. Po vyndání zvěřiny z lodny ji jednoduše vypláchnete a máte vše čisté

 

Vnější rozměry (D x Š xV) 99x56x26 cm

rozměry dna (D x Š xV)  70x44x24 cm

Hmotnost: cca 3,3 kg.

 

Lodna má vyvrtané otvory na lano na každé straně. Vyztužené úchyty jsou na přední a zadní straně.

 

Na fotkách je vyfoceno, jak lze "vylepšit" lodnu pomocí 6m lana, kusu staré hadice a karabiny. Jednoduše si vytvoříte popruh na tahání lodny, který provlečete otvory v lodně a velice snadno pak lze zajistit i větší kus proti vypadnutí z lodny.

 

Lano, karabina a stará hadice není součástí zboží :) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přeprava zvěře
Záruka: 2 roky