Lovecký posed nízký HTS-08

Neohodnoceno
Značka: Narva
ZDARMAZDARMA
507 lovecky posed nizky hts 08 myslivcum poskytujeme slevy
3 299 Kč 2 726,45 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele, u Vás do týdne

Skládací kovová židle s opěrkou pro loveckou zbraň. Výborný a pohodlný pomocník při lovu. Zatížení do 150 kg., výška sedačky 0,5 m, hmotnost 8,4 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Lovecká židle je určena pro použití v honitbě při individuálním lovu na čekané. Židle je stabilní s možností zatížení až do 150 kg. Židle je skládací a ke složení není potřeba žádné nářadí.

Z vlastní zkušenosti : Židle je vyrobena z ocelového plechu, který je opatřen zeleno-šedým nátěrem a v přírodě nepůsobí rušivě. Sedačka je plastová, stejná jako u ostatních posedů, které jsou na našem webu v nabídce. Sedačka je velice pohodlná, neboť je anatomicky vytvarovaná. a je na konstrukci připevněná nacvaknutím. Šířka sedačky je dostatečná, takže vyhovuje i osobám se širším pozadím. Řemeslné zpracování je nad očekávání dobré a dobře se se židlí manipuluje.Podpěra na pušku je zajištěna dvěma posuvnými postranními segmenty se šrouby, které lze utáhnout rukou. Po utažení segmentů podpěra dobře drží a nejsou žádné problémy, že by například podpěra postupně pod zatížením klesala. Podpěra je dostatečně tuhá a pevná, a je opatřena gumou, takže manipulace s puškou je tichá. Celkový dojem z řemeslného zpracování je velmi dobrý proto mohu tento výrobek jen doporučit.

Přenosné posedy a lovecké židle mají nespornou výhodu. Tou je skutečnost, že si můžete zřídit vnadiště i v místech, kde není pevné myslivecké zařízení (stálý posed nebo kazatelna), tedy i v místech, kde se zvěř nejčastěji vyskytuje, kde pravidelně přetahuje, nebo prostě tam, kde si myslíte, že by bylo vhodné takové zařízení mít. V případě potřeby je vždy možné operativně posed postavit jinde.

Kategorie: Přenosné posedy
Záruka: 2 roky
Váška sedáku: 0,5 m
Maximální zatížení: 150 kg
Materiál: ocelový plech
Rozměry ve složeném stavu: 1330x650x210mm
Hmotnost: 8,4 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Lovecké přenosné posedy
Záruka: 2 roky