Lanový zámek Master Lock

489 Kč 404,13 Kč bez DPH
Skladem

 Lanový zámek Master Lock se řadí mezi nejlepší lanové zámky na trhu.

Lanový zámek je vybavený vysoce pevným ocelovým lankem, jehož délku lze snadno regulovat. Konec lanka provléknete zámkem a můžete libovolně regulovat jeho délku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lanové zámky patří mezi nejlepší možnosti, jak chránit svou fotopast před zloději. Běžné visací zámky mají omezené možnosti použití, stejně tak zámky na kolo. Lanový zámek umožňuje svému majiteli připoutat fotopast k pevnému bodu, například ke sloupu, stromu či lampě. Lze tak snadno zabezpečit fotopast a jakoukoliv další věc, kterou lze protáhnout ocelové lanko zámku. Lanový zámek Master Lock se řadí mezi nejlepší lanové zámky na trhu. Je tím nejlepším prostředkem, jak zabezpečit fotopast, ale i celou řadu jiných věcí, před zloději.

 

Jak zámek Master Lock funguje

Lanový zámek je vybavený vysoce pevným ocelovým lankem, jehož délku lze snadno regulovat. Konec lanka provléknete zámkem a můžete libovolně regulovat jeho délku. V odemčené poloze lze lanko skrz zámek snadno posouvat a zkrátit ho na požadovanou délku. Součástí zámku jsou klíče a po otočení klíčkem se dostanete do uzamčené pozice, kdy je nemožné s lankem hýbat. Lanko má velmi vysokou pevnost v tahu. V případě těsného utažení kolem objektu, který uzamykáte, je pro zloděje bez speciálního vybavení téměř nemožné se ho zmocnit.

Lanové zámky a fotopasti

Fotopast je sice nenápadná, ale ne neviditelná, proto je vhodné ji zabezpečit lanovým zámkem. Jelikož se fotopasti připevňují nejčastěji na stromy, je lanový zámek nejvhodnější. Délku lanka můžete regulovat podle průměru kmene stromu a tak je možné ji zabezpečit tímto zámkem prakticky na jakémkoliv stromě, ale i sloupu nebo jiném objektu. Lanko jednoduše provléknete fotopastí, připevníte ji ke stromu a zámek uzamknete. Jelikož je fotopast nemalou investicí, je investice do lanového zámku vhodná. S lanovým zámkem máte jistotu, že vám fotopast ze stromu nikdo nestrhne.

Parametry

Obsah balení Lanový zámek + 2 klíče
Hmotnost 1080 g
Délka 1.8 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k fotopastem
Záruka: 2 roky