DALEKOHLED FOCUS SPORT OPTICS - EXPLORE 8X42 - 10 LET ZÁRUKA

Neohodnoceno
3 990 Kč 3 297,52 Kč bez DPH
Skladem

Robustní a snadno použitelný dalekohled s krátkým fokusem a BaK-4 hranoly pro ty, kteří tráví mnoho času v přírodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DETAILNÍ POPIS PRODUKTU

Série dalekohledů Focus Explore je určena pro ty, kteří milují sledování zvířat, ptáků a detailů v okolí a chtějí dalekohled, který dlouho vydrží a dokáže udržet krok i při tom nejnáročnějším dobrodružství. Tělo je vodotěsné do 1.5m a plnění dusíkem zabraňuje zamlžení čoček, takže je vhodný i do špatných klimatických podmínek.
 
Série Focus Explore obsahuje vše od dalekohledů s vysokým zvětšením a jasným obrazem, které lze použít k pozorování divoké zvěře za soumraku, až po kompaktní modely, které se snadno přenášejí a zabalí na cestu.
 
Společné vlastnosti dalekohledů Focus Explore jsou velké zorné pole a úzké zaměření (krátký fokus) pouhé 2 metry, což vyhovuje všemu od lovu po studium motýlů a jiného hmyzu. Mezi další vlastnosti patří vynikající optická konstrukce zahrnující baryové korunové sklo, BaK-4 hranoly a pokročilý vícevrstvý antireflexní povlak (FMC) na všech skleněných plochách, který poskytuje maximální jas, kontrast, ostrost a přesnou reprodukci barev.
 
Dalekohledy Focus Explore jsou robustní a jsou opatřeny odolným gumovým krytem, který poskytuje velmi dobré tření, díky čemu je držení dalekohledu velmi bezpečné a stabilní, a to i s mokrýma rukama. Otočné očnice (ve čtyřech krocích) a nastavitelná vzdálenost zornic (56 - 74 mm) usnadňují přizpůsobení dalekohledu pro každého uživatele, včetně nositelů brýlí. Zaostřovací kolečko je velké a snadno se používá. Dalekohledy jsou správně vyvážené, takže se budete cítit dobře i během dlouhého pozorování.
 
Každý dalekohled je dodáván se širokým neoprenovým popruhem ve tvaru písmene C a ochranným pouzdrem, které lze připevnit k opasku nebo popruhu. K dispozici jsou také dvojitá víčka, a to jak pro okuláry, tak i přední čočky. Ty jsou připojeny k dalekohledu, ale v případě potřeby mohou být zcela odděleny.
 
Hlavní vlastnosti:
 
Vynikající optická konstrukce s baryovým korunovým sklem a BaK-4 hranoly
Vícevrstvý antireflexní povlak (FMC)
Velmi dobrý kontrast, ostrost a reprodukce barev
Velké zorné pole
Úzké zaměření 2 metry
Otočné očnice
Odolný gumový kryt s velmý dobrým třením
Voděodolnost

Doplňkové parametry

Kategorie: FOCUS SPORT OPTICS
Záruka: 10 let