BUNATY 4K WiFi Solar + 32GB karta

Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Bunaty
ZDARMAZDARMA
bunaty 4k wifi solar 32gb karta (2)
5 290 Kč 4 371,90 Kč bez DPH
Skladem

Novinka 2022/23, 46MP, 4K video, Solarní panel, WiFi, Bluetooth, tři pohybová čidla, záznam na sd kartu s úhel snímání 65°

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotopast BUNATY 4k WiFI Solar má tři integrovaná pohybová čidla, které reagují na tepelný pohyb v zorném úhlu. Jedno pohybové čidlo sleduje pohyb přímo před fotopastí a další dvě pohybová čidla hlídají pravou a levou stranu snímané plochy. Máte tak 100% jistotu, že fotopasti nic neunikne. Fotopast má neuvěřitelnou reakční dobu 0,3 vteřiny a to právě díky třem pohybovým čidlům nejnovější technologie.

 

 

DĚNNÍ A NOČNÍ VIDEO V PRVOTŘÍDNÍ KVALITĚ 4K

 

Video sekvence pořízené fotopastí BUNATY WIFI Solar patří mezi to nejlepší na trhu. Video může fotopast zaznamenat v délce až 3 minut v nejlepším možném rozlišení 4K. Samozřejmostí je zcela neviditelné noční snímání 940nm.

 

 

ROZLIŠENÍ 46MP – TO NEJLEPŠÍ NA TRHU

 

 

Fotopast od BUNATY s nejvyšším rozlišením fotografií ,až 46MP. Prvotřídní kvalita ve dne i v noci s neviditelným přísvitem 940nm.

 

 

SOLÁRNÍ NABIJENÍ S VLASTNÍ INTEGROVANOU BATERIÍ

 

 

Fotopast má integrovaný solární panel s vlastní integrovanou dobíjecí baterií. Baterie se dobijí solárním panelem a v jarních a letních měsících výrazně šetří energii. Pokud je vnitřní baterie plně dobita ve fotopasti již nemusí být žádné baterie. Pokud požadujete, aby fotopast vydržela v provozu na baterie opravdu co nejdéle, je dobré do fotopasti vložit 4x tužkové baterie , nejlépe lithiové. Fotopast pak vydrží v provozu i mnoho měsíců. Vždy, ale záleží na množství nafocených fotografií, pokud fotopast nefotí má nulovou spotřebu. BUNATY WIFI SOLAR je fotopast s nejdelší výdrží na baterie!

 

 

BEZDRÁTOVÉ TECHNOLIGIE WiFi a BlueTooth

 

 

Video sekvence a fotografie si můžete z fotopasti stáhnout do svého mobilního telefonu přes rozhraní WiFI. Stačí se pouze k fotopasti přiblížit na vzdálenost dosahu Bluetooth, navážete bezdrátové spojení a pohodlně si záznam stáhnete do svého mobilu . Výhoda je, že fotopast můžete umístit do hůře dostupných míst a neprozradíte okolí umístění fotopasti.

 

Fotopast lze nastavit tak, aby fungovala například jen mezi 18:00 a 05:00

Pro úsporný provoz je fotopast Bunaty vybavena funkcí časovače. Ten ji umožňuje nastavit tak, aby fungovala například mezi 18:00 a 05:00, kdežto ve zbytku času bude vypnutá. Tím zároveň předejdete i nechtěným záběrům, které by jenom zaplňovaly paměťovou kartu. Nastavit lze i časový interval, v jakém má fotopast provádět snímkování oblasti nebo natáčet.

 

Všechny důležité funkce

Fotopast disponuje časovačem, kdy můžete fotopast nastavit tak,aby fotila pouze v určité časové období. Sekvenční focení, kdy fotopast při zaznamenání pohybu pořídí, až 9 fotografií v těsném sledu za sebou. Současně může fotopast natáčet video i fotografovat. Samozřejmostí přepisování SD karty při jejím zaplnění.

 

Fotopast vydrží nárazy, pády i silný déšť

Fotopast Bunaty Micro 4K je vhodná do každého počasí i prostředí. Robustní konstrukce má několik vnitřních výztuží a odolá tak případným nárazům i pádům. Skvěle poslouží také v dešti nebo větru, protože nese certifikaci IP67. Ta zaručuje 100% ochranu před vniknutím prachu a odolnost vůči dešti (není ovšem vhodná pro konstantní ponoření). Nemusíte tak fotopast schovávat pod přístřešek, ale umístit ji na ideální místo dle potřeby.

 

Kompletní česká lokalizace

Přímo od výrobce je tato fotopast lokalizována pro Českou a Slovenskou republiku. Menu i dodávaný návod jsou kompletně v češtině, nejedná se o žádný software třetí strany. Díky tomu je obsluha BUNATY jednoduchá a přehledná

 

 

 

Technická podpora v češtině

Velkou konkurenční výhodou je to, že se můžete dovolat na českou technickou podporu, která je vždy připravena vám poskytnout informace a poradit vám. Na podpoře pracují zkušení operátoři, kteří dokonale znají naše produkty

 

Parametry

WiFi + BlueTooth ANO

Rozlišení 46MP

Rozlišení videa 4K

Baterie 4x AA ( klasické tužkové ) s možností připojení externího zdroje + integrovaná baterie 4400mAh Li-baterie

Rozměry 14x10,5x9,5 cm

Úhel záběru 65°

Přísvit 940nm

Dosvit 15 až 20m

Záznam foto + video ANO

Prohlížení foto na LCD ANO

Přehrání video na LCD ANO

Maximální rozlišení foto 46MP

Maximální rozlišení video 4K

Čeština ANO - (aplikace v angličtině)

Displej 2.0'' barevný displej

Reálný dosah PIR (člověk) 15 až 25 metrů

Rychlost spouště 0,3s

Porty USB

Závit pro stativ ANO

Rozměr (šířka x výška x hloubka) 14,1x10,5x9,5 cm

Obsah balení fotopast + USB kabel + látkový popruh + navíc zdarma 32GB sd karta

Model 2022/23

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopasti
Záruka: 2 roky